Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  
Staré 21-10-2010, 23:00
Vishara Vishara je offline
Banned

Datum registrace: Aug 2010
Standardní Předplacení druhu sortimentu

Návrh: Předplacení druhu sortimentu
Autor: Vishara

Ahoj,

vaše milovaná Vishara je po nějaké době zpátky se svými návrhy. V dnešním návrhu se pokusím vysvětlit jak by můj poslední nápad funguval a co si od něj slibuji.

Opět berte na vědomí, že čísla, která uvádím slouží pro představu.

Předplacení druhu sortimentu(Ve zbrojírně)

- Cena - úroveň postavy x 100
- Efekt - Ve zbrojírně si na týden předplatíte předměty, které jsou pouze za zlaťáky. To znamená, že po 7 dní budute mít ve zbrojírně pouze předměty za zlaté.
- Zrušení - Tento zakoupený efekt by se dal zrušit za polovinu kupního poplatku. Sortiment ve zbrojírně by se vrátil do normálu při příští obměně.

Pravděpodobné otázky a pochybnosti

- Proč? Drtivá většina hráčů této hry jsou nehoubičkáři a ti si v 95% případů předměty za houbičky nekupují. Touto možností by se pro nehoubičkáře zpříjemnila hra(Nevím jak Vás, ale mě by naštvalo, pokud bych měla po obnovení zbrojírny v nabídce 5 ze 6 předmětů za houbičky).

- Dopad na příjmy? Myslím, že žádný. Nehoubičkáři si stejně houbičky kvůli nějakému předmětu ve zbrojírně nekoupí a houbičkáři si stejně obchod rádi několikrát protočí aby dostali to co chtějí.

- Zbytečnost? Možná, samozřejmě nepopírám, že chyby mají prioritu v opravách a updatech. Přesto si myslím, že by tento nápad byl kvalitním přínosem pro herní komunitu. Nehoubičkáři jsou taky lidé(Aspoň myslím) a změny/úpravy se nikdy nesmí týkat pouze houbičkářů. Vždyť i samy vývojáři to dali najevo spuštěním Cechovního Podzemí.

- Efekt pro houbičkáře? Jak už jsem psala, pokud chce houbičkář nějaký specifický druh výbavy, tak si zbrojírnu párkrát obnoví. Přesto ze zkušeností z mé postavy vím, že spousta kvalitních předmětů pochází ze zbrojírny a stojí pouze zlaťáky. Takže tuto možnost by pravděpodobně využívali i někteří houbičkáři.

Děkuji za pozornost a chválím pokud jste přečetli až do konce. Těším se na váše názory a nápady na zlepšení.

Vish

EDIT: Pokud se vám návrh líbí/nelíbí a nemáte k němu co dodat tak použijte hvězdičkové hodnocení, popřípadě funkci "Thanks". Pouze souhlasné/nesouhlasné příspěvky porušují pravidla sekce a budou smazány.

Naposledy upraveno Vishara; 22-10-2010 v 15:03.
Odpovědět s citací
Následující uživatelé (celkem 5) řekli "Díky" uživateli Vishara za tento užitečný příspěvek:
Staré 21-10-2010, 23:27
Elore Elore je offline
Strašidlo

Datum registrace: Sep 2010
Odeslat zprávu přes Skype™ Elore
Nápad+1
Prepracovanie+1
Imaginárna cena+1 =D

Lahké,lahko pochopitelné (tým nemyslím seba),výhodné

Za mna "ANO".

PS:Pre tvorcov nevýhodné,takže čo by bolo s "lektvarom života" a "epicami" ? Viem že sa dajú nájst za zlato aj teraz ale to je 1-100...
Odpovědět s citací
Staré 21-10-2010, 23:28
siroga siroga je offline
Smrtka

Standardní

tak za mne ANO, ja bych s tim z pohledu hrace souhlasil, taky by mi libilo kdybych si napriklad mohl predplatit abych mnel v obchode jen zbrane ... ale nvm jestli se s tim budou chtit zabejvat, precejen je to vic prace a vyslednej efekt zanedbavajici...
Citovat:
Původně založeno Elore Zobrazit příspěvky
"lektvarom života" a "epicami" ? Viem že sa dajú nájst za zlato aj teraz ale to je 1-100...
lektvar de i jen za zlato, ale epik myslim ze vzdycky stoji 15hub

Naposledy upraveno siroga; 21-10-2010 v 23:29.
Odpovědět s citací
Staré 21-10-2010, 23:32
Elore Elore je offline
Strašidlo

Odeslat zprávu přes Skype™ Elore
Wink

Všetko ide za zlato ... Aj epici
Ja som mal minule v čaroobchode knihu zapomenutia za 4500 goldov.
Odpovědět s citací
Staré 21-10-2010, 23:42
Banned

Standardní

Tento návrh by se vztahoval pouze na zbrojírnu.

Ohledně epiků - pokud by někdo využil toto předplacení tak by prostě ve zbrojírně předměty za houbičky neměl. Pokud opravdu existuje varianta epického předmětu v obchodě jen za peníze, tak proč ne, mohl by se tam objevit(samozřejmě šance by zůstala stejná).
Odpovědět s citací
Staré 22-10-2010, 11:36
Mortyr Mortyr je offline
Kostlivý bojovník

Odeslat zprávu přes Skype™ Mortyr
Standardní

Souhlasim, je to dobrý nápad.

Mě osobně by se líbilo, kdybych si mohl za poplatek zpřístupnit jenom věci za zlaťáky.
Nechápu však, proč by se tato možnost měla vztahovat jen na zbrojírnu? Zbrojírna i čaroobchod jsou stejně důležíté a když by se taková funkce měla zavádět pro jednu, tak by se měla zavést i pro druhou.

Jinak uváděný poplatek je podlě mě přiměřený.

Neznáš mě? Tak si na mě klikni: http://forum.sfgame.cz/showthread.php?t=2346
Odpovědět s citací
Staré 22-10-2010, 14:25
Banned

Standardní

Nechtěla jsem aby se to vztahovalo na čaroobchod, protože velká čast jeho nabídky jsou klasické lektvary jen za peníze a tím, že by se zde použila metoda předplacení mohlo by dojít k tomu, že by někteří houbičkáři by obnovovali obchod za houbičky méně než dříve, protože, by snáze získali zásobu lektvarů. Tudíž "hrozí" nižší možná spotřeba houbiček.
Odpovědět s citací
Staré 22-10-2010, 18:06
Mates van Svobodik Mates van Svobodik je offline
Banned

Datum registrace: Jul 2010
Standardní

no jde videt ze je to snazivy napad ale ja osobne bych to dal spsi na caroobchod nez zbrojrna. ve zbrojirne stejne vecne nic neni. A platit treba na 55 lvl 5500 zlata za to ze jednou denne budu mit ve zbrojirne jen veci za zlato se mi zda naprosto predrazeny a na nic. Ale u čaroobchodu by tohle bylo velcie dobre vzhledem k tomu ze lektvary jdou na dracku. Nejvice houbicek se dava na otaceni stejne ve caroobchode :D
jinak s navrhem baj voko souhlasim
Odpovědět s citací
Staré 22-10-2010, 18:24
Banned

Standardní

Citovat:
- Cena - úroveň postavy x 100
- Efekt - Ve zbrojírně si na týden předplatíte předměty, které jsou pouze za zlaťáky. To znamená, že po 7 dní budute mít ve zbrojírně pouze předměty za zlaté.
Odpovědět s citací
Staré 02-11-2010, 15:24
murlocker murlocker je offline
Kostlivý válečník

Standardní

jedna chyba je-ze by to nekdo koupil ve stredu aza tyden v utery by to zrusila dostal by 50% z5 to by se muselo nejak vychytat
Odpovědět s citací
Odpovědět

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání